• Sorunlarınıza Çözüm Getiriyoruz

  Konut Onarım Hizmetleri’ni başlatan ilk asistans firma olarak , ‘Konut Onarım’ hizmetlerini daha da zenginleştirmek ve genişletmek amacıyla yeni uygulamalarını 01 Nisan 2011 tarihi itibariyle müşterilerine sunmaya başladı...

  Oku

 • Boat Show Fuarı’ndayız

  20-25 Ekim 2010 tarihleri arasında MARINTURK İstanbul City Port’ta düzenlenecek olan 29. Uluslararası İstanbul Shop&Miles Boat Show Fuarı’ndayız.

  Oku

 • AXESS İndirimli Araç Kiralama

  Sarı Hat Fırsatı: İndirimli Araç Kiralama 69 TL'den başlayan fiyatlarla "İndirimli araç kiralama hizmeti" İndirimli Araç Kiralama hizmeti için Akbank Telefon Şubesi 444 25 25 aranarak indirimli araç için rezervasyon yapılır ve ücreti Akbank kredi kartınızdan tahsil edilir.

  Oku

 • AXESS CHECK-UP Kampanyası

  Inter Partner Assistance Lifestyle hizmetlerinden yararlanan AKBANK müşterileri Sarı-Hattı arayarak ayın ürünü olan indirimli checkup hizmetinden yararlanmaya başladılar. AXESS kart müşterileri indirimli check-up paketlerimizden yararlanarak sağlıklarını daha fazla ertelemiyorlar.

  Oku

Biz Kimiz ?

Inter Partner Assistance (IPA), 1989 yılında İzmir’ de Alarm Asistance Ltd. Şti. adı altında bir Türk şirketi olarak kurulmuştur. 1995 yılında hisselerinin %76’ sı Fransız GESA / IPA şirketitarafından satın alınmıştır...