• Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri

  Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri ile artık size birikimlerinizin sadece yarınınızı belirlemediği, bugün de size kazandırdığı bir hayat sunuyor… Kulüpler kapsamında sağlık, hobi, eğitim, spor, sosyal aktiviteler gibi konuların yanı sıra konutunuz, aracınız ya da yaşamınızın farklı alanları ile ilgili özel hizmet ve avantajlara sahip olarak hem ücretsiz ve indirimli hizmetlerden yararlanın hem de yaşam standardınızı yükselterek bugününüzün keyfini çıkartın.

  Oku

 • Vakıf Emeklilik Sağlık Kulübü

  Şimdiden rahat etmek için sağlığınıza önem verin! Karşılaşacağınız sağlık problemlerini en doğru şekilde gidermek ve kafanızdaki soru işaretlerini en aza indirmek için 100’e yakın anlaşmalı noktada avantajlı sağlık hizmeti sizleri bekliyor! Diş sağlığı, psikolojik destek, diyetisyen hizmeti ve indirimli check up Sağlık Kulübü’nde.

  Oku

 • Vakıf Emeklilik Elit Plus

  Bugünkü yaşantısını en az emeklilik dönemi kadar rahat ve keyifli, her yaşını dolu dolu ve renkli geçirmek isteyenler için seçkin bir oluşum; Elit Plus Kulüp. Diğer Yaşam Kulüpleri’nin bütün hizmet ve avantajlarından sınırsızca yararlanmak isteyenler burada buluşuyor!

  Oku

 • Vakıf Emeklilik Destek Kulübü

  Rahat etmek için emekliliği beklemeyenler ve hayatın her anında kolaylık isteyenlerin buluşma noktası, Destek Kulübü! Trafikteki sorunlarda, tatildeki mekanlarda, alışverişteki avantajlarda, yemek, konser ve tiyatrolardaki rezervasyonlarda... Kısacası nerede ihtiyacınız varsa destek burada!

  Oku

Biz Kimiz ?

Inter Partner Assistance (IPA), 1989 yılında İzmir’ de Alarm Asistance Ltd. Şti. adı altında bir Türk şirketi olarak kurulmuştur. 1995 yılında hisselerinin %76’ sı Fransız GESA / IPA şirketitarafından satın alınmıştır...